CCTV systémy

CCTV systémy

Dodání a instalace bezpečnostního kamerového systému

Další oči, které vás nikdy nezklamou

Dodáváme a instalujeme moderní bezpečnostní kamerové systémy, které se vyznačují především vysokým rozlišením videa, chytrými funkcemi a přístupností odkudkoliv ze světa

CCTV bezpečnostní kamerové systémy jsou vhodné především pro zabezpečení bytů, domů, firem, staveb a pozemků. Pořízený záznam poslouží jako kvalitní důkaz při újmě na zdraví, krádeži nebo poškození zboží. Avšak už pouhou přítomností viditelných kamer většině nežádoucích činů předejdete.
Kamery je třeba řešit individuálně

Máme řešení pro každý typ objektu

uvod_domacnosti2

Bezpečí pro celou vaši rodinu

Kolem vašeho domova nenecháme jediné slepé místo. Získejte přehled o bezprostředním okolí svého rodinného domu. I když jste zrovna třeba na cestě kolem světa.

Bezpečnostní kamerové CCTV systémy se u rodinných domů dlouhodobě osvědčují i jako preventivní opatření v boji proti kriminalitě. Pouhá přítomnost kamer odradí potenciálního zloděje.

Prevence proti kriminalitě
Pocit bezpečí vaší rodiny
Dohled i na dovolené
Jednorázová investice
uvod_firmy

Mějte kontrolu nad svojí firmou

Říká se důvěřuj, ale prověřuj. Ve firmě toto rčení platí dvojnásob. Díky kamerovému systému získáte nejen okamžitý dohled nad svými zaměstnanci, ale také nástroj, který pomůže zvýšit jejich produktivitu.

Nasazení CCTV kamerového systému představuje efektivní nástroj, který pomáhá předejít nekalému činu. Umožňuje také včasné varování před hrozícím nebezpečím, rychlé přivolání pomoci v případě úrazu a shromáždění důkazů při zanedbání BOZP.

Zvýšení produktivity zaměstnanců
Prevence proti nekalému činu
Dohled odkudkoliv
Důkaz v případě nehody, krádeže
uvod_restaurace

Personál i hosté pod kontrolou

V restauracích, barech nebo klubech se někdy dějí věci, o kterých by majitel podniku jistě rád věděl. Bezpečnostní kamerový systém zvyšuje profesionalitu personálu, ale také dává možnost později dokázat „příliš unavenému“ hostovi jeho nevhodné jednání.

U bezpečnostního kamerového systému v tomto prostředí je důležité vybrat kamery s nočním viděním, neboť osvětlení je zde většinou tlumené. Výběr správné technologie vám zajistíme.

Zvýšení produktivity personálu
Prevence proti nekalému činu
Dohled odkudkoliv
Důkaz v případě nehody, krádeže
uvod_obchody

I ten šperk v pátém regálu za rohem

Je to docela klišé, ale ta nervózní paní s nepřítomným výrazem, co už půl hodiny prochází vzdálený regál s bižuterií, může představovat podstatnou část lidí, kteří vás okrádají. Bez kamer to nezjistíte a ani tomu nepředejdete. Bezpečnostní kamerový systém v obchodě je naprostým základem, který rapidně sníží případy krádeží.

Přímý dohled nad kamerami umožní personálu okamžitý zákrok. Pořízený záznam pak poslouží jako kvalitní důkaz krádeže nebo poškození zboží. Už pouhá přítomnost viditelných kamer však většinu zlodějů odradí od činu.

Zvýšení produktivity personálu
Prevence proti drobným krádežím
Dohled odkudkoliv
Důkaz v případě nehody, krádeže
uvod_pozemky_final

Oči, co vidí dál než ty vaše

Pomůžeme ohlídat vaše pozemky či probíhající stavbu. Moderní CCTV kamerový systém vás upozorní na pohyb, poskytne okamžitý dohled a především zaznamená obraz.

Bezpečnostní kamery najdou uplatnění například u zemědělských ploch a objektů, na pozemcích se solárními panely, dětských hřištích, parcích nebo třeba na probíhajících stavbách. Zkrátka všude, kde může dojít k újmě na majetku a zdraví osob.

Zvýšení produktivity zaměstnanců / dělníků
Prevence proti odcizení majetku
Dohled odkudkoliv
Důkaz v případě nehody, krádeže

Ve třech krocích

Jak zabezpečíme váš objekt?

03 Kroky

1
01. Analýza a plán
Sejdeme se v objektu, kde si přejete vybudovat bezpečnostní kamerový systém a zanalyzujeme aktuální stav. Poté připravíme plán realizace.
Zjistit více
2
02. Realizace
V domluveném termínu provedeme profesionální montáž. Samozřejmostí je předvedení funkčnosti a zaškolení odpovědného personálu.
Zjistit více
3
03. Kontrola po čase
Po uplynutí 1-2 měsíců od realizace se k vám přijedeme podívat, abychom ověřili, že systém funguje tak, jak jsme jej navrhli, a personál ho správně obsluhuje.
Zjistit více

Využíváme spolehlivé kamery od značky Hikvision

V současné době patří společnost Hikvision k největším světovým výrobcům bezpečnostních kamerových systémů a má zastoupení po celém světě. Díky dynamickému technologickému vývoji dokázala snížit cenu ekonomické kamerové techniky pro domácí využití. Na druhé straně přinesla vysokou kvalitu a nové technologie do profesionálních bezpečnostních řešení.

Chytré a užitečné funkce, které vám umíme nabídnout

 • Detekce obličeje
  Jakmile kamera rozpozná obličej, zahájí akci. Např. pošle upozornění, pořídí fotografii, začne nahrávat,..
 • Počítání osob
  Kamera rozpozná osoby a dokáže je i počítat. Velice zajímavá funkce pro naše firemní zákazníky
 • Detekce narušení
  Pokud kamera detekuje pohyb, provede akci. Např. pošle upozornění, pořídí fotografii, začne nahrávat,..
 • Rozpoznání RZ
  Kamera dokáže rozpoznat registrační značku vozidla, zaznamenat ji a dále s informací pracovat.
 • Sledování objektu v pohybu
  Pohyblivé PTZ kamery dovedou rozpoznat objekt a sledovat jeho pohyb, aby neunikl ze záběru
 • Mobilní aplikace
  Sledujte své kamery odkudkoliv. Živý přenos i záznam máte vždy po ruce díky aplikaci pro mobilní telefony a tablety.