O nás

Jsme mladá krev

Dovolte, abychom vám
stručně představili naši společnost

8let poctivě
nasbíraných zkušeností

Nejsme tu příliš krátce, abychom nevěděli jak na to. A nejsme tak staří, abychom vám vnucovali zastaralá
a neefektivní řešení

Pár řádků o nás
Na trhu se pohybujeme přes 8 let. Prošli jsme si za tu dobu od servisu výpočetní techniky, přes technickou podporu internetového připojení, IT podporu až k bezpečnostním kamerovým systémům, EZS alarmům a SMART technologiím. V těchto oblastech jsme nasbírali obrovské množství zkušeností a zjistili, jak moc jsou navzájem provázané. Naše služby tedy rádi kombinujeme a dodáváme společně, protože pak pracují nejlépe.
Čím se odlišujeme od konkurence?
Naše společnost patří mezi ty menší a pracují v ní mladí lidé. To nám dává výhodu pružnosti a moderního myšlení při tvorbě návrhů technických řešení. Zároveň se neustále vzděláváme a sledujeme nové trendy. Tuto firmu budujeme tak, aby fungovala dlouhou dobu, a proto je pro nás důležité dobré povědomí o naší značce. To si držíme ochotnou komunikací, čistou prací, moderními postupy a kvalitními výsledky.
Co je našim cílem?
Spokojení jsme, když je spokojen náš zákazník. Odevzdané dílo musí fungovat tak, jak jsme se domluvili. Máme rádi dlouhodobé spolupráce a nejvíce nás těší pokud se na nás zákazník v budoucnu znovu obrátí nebo nás doporučí.
2100 +
KLIENTŮ V NAŠÍ DATABÁZI
5000 +
DOKONČENÝCH ZAKÁZEK
50 +
NAVŠTÍVENÝCH OBCÍ
100 %
GARANCE SPOKOJENOSTI